Kdo má rád mne,má rád mého psa *

Archiv

 

HighTrek

16.08.2008

 Ve středu 6.8.08 jsme se Zdenálem a Pajošem vyrazili na nejvyšší horu moravy Praděd (1492 m.n.m.).Pitka jako správný horský pes šlapala s náma.Auto jsme nechali nad Studánkou a chtěli vyrazit po NS Bílá Opava,ale ta byla bohužel tzavřená a tak jsem musel vést družinu oklikou. První vrcholová prémie byla na Barborce,kterou vyhrál Zdenek a jako odměnu si zalužil pivo. Zde jsme ještě načerpali energii na další cestu(3bitky) a oblékli lehké větrovky na spocené záda.

Dál cesta připomínala dobytčí trh, všude mraky neukázněných turistů,kteří buď nezvládli čtení v základní škole,nebo se jen rozhodli ignorovat ceduli o velikosti vrat do chlíva s pokynem kde se má chodit. Upřímně lituji cyklisty kteří jeli z vrchu a nemohli si užít ten parádni kopec z Pradědu na Ovčárnu(dají se zde trhat rychlostní rekordy na bike ve sjezdu). Na vrchu,zatám co šli kluci jíst,jsme si s Pitkou našli klidné zákoutí,daleko od turistů a užívali si pohled na ty krásne hory. Malou to moc nebavilo a tak hodila na chvilku chrupku.

Cesta dolů byla až na Ovčárnu to samé,akorat po drůhe straně cesty. U Horské jsme potkali Sašu s Tarou a jěště pár kursmenů,ale na nějaké vykecávání nebyl čas,protže jsme valili na autobus. S tím jsme nakonec nejeli,a rozhodli se sejít kousek po cestě dolů a na Sutích odbočit do lesa směrem na Studánku. Cesta byla bez lidí a mnohem příjemnější,a proto jsme mohli hrát různé slovní hry a neméně zajímavou hru s názvem Pěstí te presvědčím,tuto jsme hráli většinou když nedošlo ke shodě při slovních hrách. Nicméně musím uznat,že body za výhru si zase odnesl Zdenál(komu čest,tomu čest). Ve Studánce jsem poslal kluky pro minerálku. Sám jsem vyběhl kousek výš pro auto a nabral je u pramene. Cesta domů byla už jen nekonečná jízda v nákupním vozíku :-D

Výlet to byl pěkný díky slunečnému počasí,parádnímu výhledu a skvělé společnosti.

Pro fotky klikněte na věž (další dodám co nejdřív)

  Mám zde jěště něco málo statistik a map : 

  mapa treku :

profil trasy :

                                                                                       

Délka trasy: 17,05 km

Převýšení: 682m

Max. sklon do kopce: 13,1% (0,6 km)

Max. sklon z kopce: 20 % (0,3 km)

Nejnižší místo: 810 m.n.m.

Nejvyšší místo: 1492 m.n.m.

Čas: nezjištěno

 

Kursáč

16.08.2008

Tady se můžete kouknout na to jak jsme si užili polotýden s MSC,byla to parádka,ale bohužel jsem pak musel jet na "dovolenou".

 

Klikejte na fotku

 

Na Nákle

16.07.2008

Ještě když bylo super počasí,tak jsme se koupali a uživali si sluníčka! Tady se můžete mrknout na moje fotky a tady jsou fotky od Fifinky,když tam jěště byli(plus nějake dalši blbosti :-)

 

 

 

Frya s Rufem a intimnosti

20.06.2008

V pondělí 16.6.2008 jsme vyrazili s Rufem (jezevec) a jeho paničkou (Baruškou) na venčení na Poděsech protože nebylo zase tak kouzelně tak jsme tentokrát koupaná nechali jen na hafanech (resp. na Freye jelikož Ruf může plavat jen tam kde dosáhne nohama na zem = prvních 5 cm od břehu).Ale oba si to užívali parádně i když mám poct že Rufik občas fest zajel rypáčkem do hlíny když na něj malá dělala BAF J

 

 

 

 

Fotky

 

Koupání + Kursáč

20.06.2008

V úterý 10.6.2008 jsem byl darovat krev, a cestou na zpět mi volal kamarád jestli se nepojedeme koupat na Poděbrady. Protože bylo fest hicno,tak jsem zajel pro malou domu a vyrazili jsme. Bylo to parádní a neskonale osvěžující. Příště musíme zajít na místní nudapláž, i když i na normální pláži se bylo na co koukat J

A o víkendu jsem dělal pouštěje/chytače Amošáka na kursáči,protože se Fifinka musela učit na zkoušky (však se mrkněte na její stránky,jak chudinka musela trávit víkend). Amoš nakonec obsadil dvakrát pěkné 3 místo mezi rr bez papíru,a to je pro něj(jakožto mladého psa) velice slušný výsledek, Gratulujeme !!!

Fotky

A tady jsou další fotky od "profiku" sice tam není Pitka,ale zato jsme tam ja :-D

 

Válečná stezka

06.06.2008

 

Dlouhá chvíle a pozkoušková deprese,mě donutila věnovat se Pitce. Jelikož jsme byli domluveni s kámošem, že půjdeme někam na výlet kolem Harty a okoupeme se,těšil jsem se že si malá zaplave a utahá se. Odpoledne a večer jsem chtěl mít totiž volno,a to nejen kvůli mým tělesným požitkům a uspokojení libida (v hospodě,nad džbánkem lahodné pěnivé zrzky),ale hlavně proto, že se po 10 dnech vraceli naší ze Švjcar ,tak jsem musel uklidit všechny lahváře a vysát psí chlupy z toho jak jsme se s malou pelešili v obýváku na gauči. Jenže se vyskytla nějak chyba v Matrixu a ještě v 11 jsem byl doma a ticho po pěšině… tak jsme začal špekulovat kam vyrazíme. Pořád zde byla možnost jit na Hartu,ale nebylo úplně košér teplo tak jsem nakonec jen jel do Bruntálu pro munici a vyrazil jsem pod Annaberg do lesa. Protože jsem kluk šikovná a lesem odkojený zálesák tak jsme si namalovat mapu. Obkresloval jsem ji z webových map (www.mapy.cz) a myslím,že se mi celkem aji povedla, však se můžete sami mrknout :

 

Obrazek

Vytyčil jsem si trasu cesty a několik zajímavých bodů které jsem chtěl po cestě navštívit.

Obrazek

Bohužel si myslím, že jsem splnil jen dva ze tří cílu a to jen proto,že jsem nenašel žádné vyšší kopce v okolí. Břidlicový lom s jezírkem my zůstal záhadně utajen, i když si myslím že jsem od něj nemohl být dál jak Cikrt od Julínka… Leč Kebule vařil tak kvalitní mlhu že jsem nenašel. Během cesty jsem několikrát točil bezradně s mapou ale nakonec jsme trefil zpátky k autu. Což bylo důležité vzhledem k tomu že mi pomalu docházela voda a přece bych nenechal malou trpět žízní. Ještě v lese jsem domluvil malé rande s Areskem,a proto že jsme měli hodinku čas,tak jsme vyrazili zavzpomínat na starý časy ke Kyselce. Je to železitý pramen po pod Annaberkem. Prý je z něj dobrý kafe,ale to my s Pitkou nikdy nezjistíme.Škoda,no…Tady se můžete podívat jak jsme zhruba cca šli,je to samozřejmě jen tak provizorně a bez menších sejití z cesty.

Obrazek

 Zatím co jsme čepoval na Kyselce vodu do PETky malá běhala v okolí,a vytahovala z železnatého bláta šišky,lístečky a klacíky. Když měla pocit že už u břehu žádné nejsou,tak šla dál do blatíčka a zastavila se až ho měla po bradavky.Protože jsem měl sebou pistoli a trénoval jí na rány,tak to vzala jako bojovku a udělala si válečné malování.

Obrazek

            Pak už byl čas valit za Luciášm s Aresem na stáje. Chodili jsme (podle Lucky)po prvním výběhu se spoustou překážek a vodním příkopem. Psiska se spolu honili a skákali přes překážky a lovili potápky ve vodě. Nakonec malá byla už unaveňoučká a tak jen čekala až k ni bůh války přiběhne aby po něm mohla vystartovat a čekat další nálet tohoto typického Výmara. Cesta domů proběhla bez nějakých zajímavostí,takže o ní pomlčím.

To je tak v kostce všechno. Mrkněte ještě na videa a uvidíte že malá mi roste jako z vodky a brzo z ni bude krásná velká Pitka (teda pokud k dospělosti stačí háráni,jinak je to pořád štěně;-)

P.S. Pokud někdo důkazně podloží moje cestování,rád poupravím mapy.

P.SS. Díky Lucci za vyběhání

FOTOS

 

Nejžahvějsí novinka měsíce

29.04.2008

Bylo krásné slunečné odpoledne,teplé počasí trvalo už několik dní a proto jsem se rozhodl, že musím malou naučit něco nového! Něco co už jsem jí chtěl naučit dávno,ale bohužel mi doposud nepřálo štěstí ! ! ! Pobrali jsme s Freyou EANy a vyrazili na jedno tajné místo (přísné utajení kvůli možnostem dalšího tréninku). Po cestě jsme se stavili pro fanoušky a už konečně vyrazili do Zóny X. Protože jsem věděl že tento úkol bude potřebovat maximální duševní a psychické vypětí, nechal jsem Freyu vyběhat. Lítala s Amošem za balónkem, a s Ninou se tahala o klacky (musela rozproudit krev v těle a zapnout všechny mozkové buňky). Po této krátké rozcvičce jsme se přesunuli k malému vodnímu příkopu který byl obklopen krásnými stromy s tlustými,na zem kolmými, větvemi. Toto místo bylo prostě ideální. Amonek jako nejstarší ukázal našemu benjamínkovi jak na to a už to začalo !

            Hod klackem, malá se vzpouzí,chtěla by ho,ale strach je silnější a tak se jen rozčiluje,vrčí,štěká kouše vodu,ale vrhnout se do ní to ne. Hop Amoš jí ukazuje jak na to, přidává se i Ronda, ale Pitka ne a ne si namočit bříško. Aby se dostala ke klacíku tak obíhá celý příkop, bere to nejtěsněji u vody a v jednu chvíli ji uklouznou nožky a kluzkém blátě a už už se jí namočil ocásek spolu se zadnicí,ale to jí nevadí běží,chvátá aby byla u klacíku jako první. Jenže ejhle, přímá cesta je kratší než lomená a tak se klacku ujímá Amoš,který k němu doplaval jako první. Co teď,rozhlíží se zmateně malá Pitý??? Ještě že mám balónek,ten ji určitě přesvědčí. Volám si jí k sobě, dlouhý hod na druhou stranu vodní překážky,malá se rozbíhá,utíká až jí ouška plandají, mocným skokem se vrhá přes temnou hladinu,letí daleko,ale nedoskočí. Předními drápky se naštěstí chytá za břeh a zadníma nožkami kope vodu. Vítězoslavně se dostává k balónku a zjišťuje že voda není jen k pití,ale že se v ní dá i trošku užívat. Takto skončilo její čachtání se ve brouzdališti a je na čase začít opravdu plavat!

            Přešli jsme k nedalekým rybníkům kde jsme si sundal boty,ponožky a hodinky,vytáhl z kapes mobily a klíče, vykasal kalhoty nad kolena (do trenek jsme se nesvlékl abych předešel hrubým nadávkám od Fifinky,že jsem úchyl a exhibicionista ) a pomalu se nořil do Poděbrad. Freya poučená z toho že voda jí neublíží šla pomalu za mnou,velice pomaličku,ale aspoň vůbec. Sice když si namočila bradavky se zastavila a začala nám zpívat árii z Rusalky,ale klacík ji přemluvil aby se za ním vrhla. A vrhla se KRÁSNĚ!!! celá se ponořila do chladných vln a plavala směrem k zapadajícímu slunci. Klacek sice nevytáhla,jako obvykle k němu jen doplavala a vracela se zpět. Krásně hrabala nožičkami,kormidlovala ocáskem a pouštěla andělíčky.Ale to nevadí hlavně že PLAVALA !!! Slavně za doprovodu potlesku všech přítomných vylezla na břeh,kde se otřepala a mávla ocáskem jak na 1. máje. Ještě několikrát se pak vrhla do vody a převáděla nám co se právě naučila. Jsme na ní náležitě pyšný a hrdý. Za odměnu dostala pamlsky a byla poplácána po plecích.

Tímto jsem Vám sdělil nejdůležitější novinku tohoto měsíce. Mrzí mě že jsem zklamal ty co považovali Hot Top News za výplod mého chorého mozku(žádná novinářská kachna se tedy nekonala).Na Peškovy se naučila držet už v neděli, travesťák není (zjištěno po důkladné kontrole během opakovaného sprchování), štěnata budou až po škole (její), mrtvolku se naučí až mě jednou pořádně naštve a na lítání je ještě moc malá.

Děkuji EANum za podporu, Míše s Ronem za to samé spoustě lidem co mi věřili.

Děkuji !!!  

 

 

 

 

 

 

 

 

Tady se můžete podívat na fotky

Většinu fotek fotila Fifinka,zatímco já jsem doma dřel jak otrok(vařil,žehlil,pral,vysaval,utíral prach a učil se do školy)

 

Zajimavost

27.04.2008

Tady jsem se rozhodl pro Vás dát odkaz na zajímavý článek na internetu je to jeden z těch kdy Pes je lepší než ...

 

Freya vs. Reinhard

23.04.2008

Jedno starší video kdy si hraje Freya s Reinhardem. Je to miloučkééé !!! Tady je.

 

Běhání

23.04.2008

Protože bylo krásně,tak jsem se rozhodl, že nechám malou trošku vyběhat,a vzhledem k tomu že jsem lenoch a nechtělo se mi běhat, tak jsem ji vytáhl na brusle. Jeli jsme autem do Chvalkovic(jak jsem psal nahoře,jsem lenoch). Byla to paráda,byli jsme tam sami a stálo to zato, mrkněte tady jak malá pěkně běhala. Snad jí to pomůže být nejrychlější na kursáči.

V příloze vidíte jak jí to znavilo a hned v autě usla a chrápala mi celou cestu domu.

 

Vychajda

23.04.2008

Odpoledne po domácích hrátkách za námi přijel Pepa s Reggie a šli jsme na pole tady se můžete kouknout na fotky. Jinak to byla jedna z těch normálních průměrných vycházek které musíme absolvovat téměř denně abych utahal Pitýho.

 

Takové ty domácí hrátky

22.04.2008

Jak říká jedna stará pravda, je potřeba vyhánět čerta ďáblem a tak jsme se na to dal. Deprese jsme začal řešit prací. Teda ne ledajakou, ale práci s Pitým, sice to nebylo zase tak moc náročné,vzhledem k tomu, že mi ráno odpadla škola (=zbytečné vstávání,jízda do školy a zpět) ,alespoň jsem zapomněl na to co bylo. Pustil jsem malou z klícky a ona si donesla peška a položila ho přede mě.Tomu jsem nemohl odolat a tak jsem ji začal dráždit, pomalu se chytla a hráli jsme si. Chvilku jsem ji dráždil pravačkou, po chvilce levačkou. Nakonec trošku poslušnosti a pak honem honem do misky s papáním. Hmm to bylo parádní úterní ráno :-D

Teďka už leží a chrápe, nejspíš se těší na odpoledne kdy půjdeme ven. Tady a tady se můžete podívat jak nám jde highjump. čau

 

Výlet do Radíkova

07.04.2008

V neděli šla malá vyvenčit EMANy do Radíkova clánek od Fifiny se můžete podívat tady. Vzhledem k tomu že jsem tam nebyl tak Vám nemůžu zprostředkovat svůj názor,ale tobuďte rádi,vzhledem k tomu že Fifa zabloudila tak by to byl pěkně ostrej članek :-D

Čau Jura

 

Přepsováno

01.04.2008

Tak jsme na apríla vyrazili na Podebrady, Fifinka nam domluvila puntikaté kamarádky a Árčího a Roníka a Brega a ještě malilinkateho stafbulky Reggie kterej je tak malej a černej že si Freya nejdřív myslela že je to krteček :-D Přijeli jsme trošičku pozdě,protože jsem se zdržel ve škole,ale to neměnilo nic na faktu, že bylo luxusní počasí, příjemná nálada a hafo pesanů. Ze začátku se tam udělala taková hromada těl (lidských a psích) a všichni se oňuchávali,lízali,pusinkovali a sem tam někdo zavrčel,ale v tom už tam byla nějaká pohotová panička a všechny spory urovnala. Po krátké představovačce se zasvěceně jali diskutovat o problémech nejen psích,ale to nás s malou nezajímalo (teda ne že by nezajímalo,ale nevěděli jsme o koho se jedná a tak jsme nemohli přijít se svojím Troškou do mlýna :( Míšu to taky moc nezajímalo,a proto našel Níně klacíček (spíš takovej malej strom) a tahal se o něj s ní a nechal ji na něm viset. Pitka se chtěla taky přidat,ale klacek je na její nové zoubky ještě moc velký tak jsme si začali hazet balónek. Teda ja jsem házel, malá za ním pádila pak si do něj dvakrát kousla,sedla si na zem a koukal až přijdu za ní a hodím jí ho dál. Tak jsme obešli celý drbající kroužek asi dvakrát a v tom se k nám přidal Arčí,ale ten musel mít košík a tak vždy doběhl až k míčku a snažil se ho prorvat skrz košík do tlamy,ale to se mu bohužel nepodařilo,ale zase kraaasně běhal za balónkem !!!Pro Arčího to asi nebylo z cizího pohledu moc zábavné,tak nám bylo doporučeno ať už ho schováme a neprovokujeme ho zbytečně. Ale protože mám pod čepicí,tak jsme šli s malou dal a házeli si a házeli až jsme došli k potoku,bylo to tam takové kouzelné, ba přímo pohádkové, že jsme tam chvilku strávili jen tak civěním na tekoucí vodu a bažinky dokola. Romantiku nám zkazila Fifa která se rozhodla že teda nakonec bude fotit a já jí mám donést foťák. Upalovali jsme co to dalo,ale stejně jsme dostali zjeba,kde prý se pořád flákame! Tak jsem to všechno popravdě pověděl a vydal se na ještě jednu objevitelskou cestu po mokřadech. Cestou jsem se zastavili u žabolapů ,které malá několikrát s radostí přeskočila,ale žádny neponičila(to jen kdyby někdo chtěl tvrdit že je to agresivní bojovej pitbul). Balónek jsme střídali v házení za klacík a zase zpátky až jsme došli k rybníkům. Chtěl jsem aby tam malá konečně vlezla ,ale zase nechtěla,tak jsem vymyslel takovou malou lest : hodil jsem ji klacík do vody,ale jen kousek ke břehu,jenže tato finesa nevyšla. Proto jsem se jal obětovat míček,a položil h ona vodu jen tak aby musela kousek do vody vlézt,sice nejdřív oběhla málem celé Poděbrady aby se k němu dostala co nejblíž, ale pak pochopila že prostě smočit musí když ho chce a tak pomaloučku polehoučku jen tak přední packy tam ponořila a hned s balónkem utekla na břeh. Po pár marných pokusech tam teda nakonec vlezla i zadníma pacenkama  a byla za to odměněna pamlskem. Pak už jsme valili pomalu zpátky. Do auta malá skočila úplně sama,a to i když byla ucaprtana,za což jsem jí opět pochválil pamlskem,jenže ten jí sežral Amin zatím co jsme čekali až se Nína a její buličí povaha rozhodnou jít k autu a skočit do kufru. Po cestě zpět jsme ještě vrátili do "Zeměkoule na podstavci"(pro méně chápavé je to GLOBUS) stěrače, které nám neseděli na modry auto a zavezli puntikaté holky domu.

Byl to parádní (samo)výlet a už se těšíme na další,ale musí nám vyjít počasí tak jako dneska. Pááá Jura s Reinhardem pod peřinou a Freynou na návštěvě u EMANů

P.S. tady máte odkaz na fotky,ale mlá tam moc není,takže je zbytečne tam klikat :-D

 

Ještě nekončíme

27.03.2008

Zdar všicni fanoušci a fanynky !

Tak jsme zpátky,po lehkých jarních depresích jsme zpátky. Freynce už vypadly téměř všechny zuby (až na jeden dávno zlomenej) a je téměř přezubená,takže  konečně vypadá jako pes a ne piraňe ( i když sem tam mi tak připadá :-D ) mě mezitím vypadlo pár vlasu a vrásky se taky nějak rozmnožily(množí se rychleji jak kosovští albánci,tak snad nebudu vypadat brzo jak otec Fura ;)

Malá byla moc šikovná na kursáči,tady se můžete podívat na fotky nebo tady potažmo tady a nebo nakonec tady. Očividně je malá plná síly a chuti k dovádění,jen je škoda že ještě nemá dospělé klouby,takže ji musím trošku omezovat v skákání. Pokud vás zajímá jak jsme se měli na prvním kursáči tak si přečtěte názor EMANa nebo Sněhuláka-Reňuláka. Já na to před tím neměl čas a chuť a teďka už si to nepamatuji :( takže až příště,ju?

 

 

Další akce co se stalo bylo to, že malá byla na přípravném zápase s ASB, lítali aji v Olmiku po Flóře a pak byli na návštěvě sice nevím jak se kámoši jmenovali,ale vím že malá byla fest šťastná a to je hlavní.

No nic začínají Simpsnovi takže končím,aspoň prozatím .Až se něco dalšího bude dít tak to tady určitě napíšu. How
 

 

 

Hospodializace

01.03.2008

Tak konečně se splnil Freyn velký sen ! Ne, že by měla potřebu jezdit někde MHDéčkem, když může jezdit autem, ale chtěla vědět, co tak rád dělám po večerech, že ji dokážu nechat samotnou doma.                                                                          Kvůli mým drobným zmatkům před odjezdem jsme museli trošinku zrychlit přesun, takže jsme to vzali přes cestu a ne po přechodu, jak by se na slušné lidi slušelo, ale naštěstí nás nic nepřejelo a ani jsme neomezili (natož ohrozili) plynulost dopravy na pozemních komunikacích. Nakonec jsme to tak krásně stihli ,že jsme ještě koupili ve večerce na návsi lístek a stihli se vyčurkat na trávě. Freya musela být uvázaná u zábradli před obchodem a já jsem uvítal pohodlnost našeho nového vodítka.V rámci socializace jsme nechal Freyu pohladit nějakou cizí paní , která měla zřejmě narozeniny, jelikož je i s přítelem hodlali oslavit někam kvalitním krabičákem. Nato už jsme viděli v dálce bus a tak jsme utíkali na zastávku, aby nám neujel. Doufal jsem, že to bude jeden z těch bezbariérových,ale neměli jsme (alespoň prozatím) štěstí. Pro jistotu jsem tedy malou vynesl po schodech v podpaží, uložil ji před zadní sedačky a šel cavknot lístek. Pitka se statečně dřžela, nebyla z toho sice nijak zválšť nadšená,ale ani nelítala po buse a nesnažila se  schovat. Vystoupili jsme na hlavaku a čekali na tramvaj, naštěstí tu byla téměr co by dup a super bylo i to, že jela nizkopodlažní, takže jsem se snažil dostat Freyu po vlastních do vnitř. Moc se jí nechtělo a mě se zase nechtělo zdržovat celou soupravu, tak jsem "ju drapl za fligr" a už byla ve vnitř ;) Tam seděla poslušně a myslím, že po granulce co "zfutrovala" přes košík se jí tam začalo i líbit. Ale moc dloho si to tam neužila, museli jsme po chvilce vystupovat.To zase zvládla bravurně na jedničku a uplně sama.Sice ji pak na zastávce málem ušlapali cizí lidi, ale malá se nedala, a tak jsme to přežili ve zdraví. Ještě jsme se prošli v takovém malém parčíku u tržky a mazali jsme na Dolňák Pod Limpu. Tam nás čekala další nástraha v podobě schodů, ale po chvilce přemlouvání a pod vidinou granulek tam sešla sam. Pašák ;) Tady už na ná čekal Dadýnek s Jarinkama a Fifinka,se kterou se Pitka bouřlivě vítala.Z toho vítání byla tak unaveňoučká, že hned jak jsem rozdělal spací dečku, tak usnula. A ani jí nevadilo to, že jsem z ní udělal reklamu na Bernarda, kterého tam točí.Celou dobu, zatím co jsem bavil celou hospodu svým břitkým humorem, chrněla a myslím, že si dokonce i párkrát prdinkla, jak byla spokojena. Po cestě zpět se jí chtělo čurinkat, ale krásně to vydžela až na travičku kousek od auta. Naštěstí bylo kousíček a tak i přes excelentní navigaci od Fifinky jsme to stihli a nepočurali se na náměstí. A pak už jen cesta domu v autíčku,a slastný spánek doma v pelíšku.                                                                                                        Freyunka byla myslím spokojená s výletem,a já byl rád,že to tak pěkně zvládla.   Papa                                                                            

 

AirTrip

29.02.2008

Včera (tj. 28.2.2008) Fifa domluvila venčení na letišti. Jeli jsme celá garda -ja s Pitkou,Fifa AmNiem a jěště s Lidou a jejíma Dalmatinkama, Mišou s Ronema a Lenčou s Bregem. Mě nabrala Fífa ve škole (holt pilnej student ;) a fičeli jsme. Po chvilce seznamování Fifina rozhodla že Amoš bude muset mít košík,aby se prý psi nepoprali,že nechce vidět jak "Amošovi nekdo trha maso". Zatím co holky šly přímo za nosem my s Freyou jsme se rozhodli trošku prozkoumat vojenské překážky,pro začátek nám stačila "krtčí nora" kde jsme se museli plazit téměř po čtyřech( teda já,Freya tak běhá normálně).Malá se ze začátku bála,ale nakonec to brala jako náramnou legraci. Než jsem to stihl oběhnout a zavolat si jí na začátek, aby si to proběhla sama, tak z tama vyskocila. Pak jsme museli běžet za holkama,aby si malá mohla vyzkoušet ruzné páky a přehozy co cvicila doma na Reinhadrovi, a myslím že se jí to celkem dařilo, soudě podle toho, že nakonec dalmíci neměli bílou s srst s tečkama,ale hnědou srst s těžko rozeznatelnýma tečkama. Nejhůř na tom byl asi Amíči, jelikož pořád musel běhat s košíkem a nemohl kousat do balonku( Fifa pořád nemůže pochopit, že ho nebaví nakupování tak jako ji :-D ),ale když se chvilku nedívala a všichni divočáci byli pryč,tak jsme mu ho sundal a to jste měli vidět jak kráásně killoval,je to ten nejšikovnější pašák na celém světě!!!Chvilku nad námi kroužilo Luftwaffe,ale nebylo poznat zda je to Erich Hartmann nebo Hans Schuman,každopádně to bylo moc pěkné představení. Pak už se začalo smrákat a tak jsme šli pomalu zpátky k autum a i hafani už toho taky měli celkem dost.Freyu jsem ještě snažil nalákat na jednu překážku na té vojenské dráze,ale asi jí to klouzalo,nebo neshledala ten pamlsek natolik atraktivní, aby se za ním škrábala nahoru. Pak už jsme jen rozvezli holky a hajdy domu, osprchovat,napakat a spinkat.Teda to platilo pro malou,ja jsme ještě musel uklízet v kuchyni a myt nádobí a dělat různé domácí úkoly do školy...                                                                                                            Ach jo já bych chtěl být muj vlastní pes :-D

Adios amigos                                             

P.S. tady jsou fotky z letište(jěště pořád jsou to Fifinčiny,ja neumím tak pěkně fotit,ale to se snad brzy naučím,děkujeme Elfičku),ty z kuchyně nebyli bohužel archivovány,tak snad příště ;)

Tady se nepracuje,tady se spinká,tady se bude pracovat,až budou nějaké články ...

Vyhledávání

Můžeš kreslit,můžeš psát,ale listy netrhat! ! !

TOPlist