Kdo má rád mne,má rád mého psa *

kempový 3boj

Kempový 3boj

S malou jsme se zúčastnili (asi 5.8.08) Kursingoveho 3boje, který se skládal z běhu na 3500 metrů, z jízdy na kole na 6500metrů a z agilit. Jelikož museli být účastnící napevno spojeni,vzal jsem si svoje pouta s růžovou kožešinkou (kvůli absenci ski šňůry),ale při rozběhání jsme zjistil že to není to pravé ořechové a díky Pavlovskému reflexu mi chyběla krev ve svalech, které jsme nutně potřeboval k běháni. Naštěstí mě zachránil můj nastávající švagr Mihal,který mi půjčil šňůru kterou měl kolem pasu a která suplovala pásek.Sice potom musel jen sedět na zadku,ale zase udělal luxusní fotky !!!

            Běhalo se na přeskáčku,nejdříve muž,pak žena,pak zase muž a pak zase žena a tak to šlo až vyběhli všichni účastnící 3boje. Běh se nám povedl na výbornou,sice jsem tomu nevěřil,ale měli jsme nejlepší čas 13.08,myslím že to byl můj nejrychlejší (a taky nejdelší) běh od tělocviku na střední (teda pokud nepočítám jak mě honili policajti po Olomouci,kvůli přesouvání koleček na stavbě,ale to byly spíš agility). Pitka běžela nádherně,a myslím že si to užívala víc než já,který měl problémy sám se sebou. Škoda,že jsem víc netrénoval a nestihl to rychleji,možná by jsme měli lepší výsledný čas.

            Po krátkém odpočinku jsme se začali chystat na kola, můj mechanik Mihal,mi ale moc nemohl pomáhat,protože si musel jednou rukou pořád držet padající kalhoty. Z toho důvodu jsem ho poslal na točnu povzbuzovat. Na kole (oproti běhu) jsem si odpočinul a nechal Freyu určovat tempo běhu,přece jen je to ještě mimčo a nechtěl jsem aby si něco udělala s kloubama potažmo s polštářkama. Kolo bylo na pohodku,otáčeli jsme se jako první za vydatného huronského pokřiku Karlose a Mihala a ještě jednoho traťového rozhodčího,kterého jsme ale v té rychlosti nepoznal (za čež se omlouvám). Kolo byla nakonec hodně slabá stránka,protože jsme dojeli jako 5 a to jen díky tomu, že Misa a Míša jeli na koloběžce která nebyla úplně košér pro tuto disciplínu. S výsledným časem 30.08 nemůžeme být spokojeni a do příštího roku musíme potrénovat,že Fryku?Ale jednu nespornou výhodu běh po asfaltce měl a to, že se malé krásně obrousili drápky na packách,tak by to nezvládl ani vet laserem :-)

            Třetí a závěrečná disciplína byli agility, při kterých jsem doufal že by jsme se mohli posunout na nějaké to medailové místo. Malá byla trošku vyplašená a budeme muset víc trénovat překážky,že Jirko?Ale nakonec se do toho dostala i když jsem si trošku vypomohli vodítkem ;-) A výsledek byl druhá nejlepší čas 1.01.84.

            Večer jsme přijeli s Michalem na vyhlašovaní trošku později (musel si uvazovat znova šnůru ke kalhotám a moc mu to nešlo) a celkově jsme zůstal těsně pod bednou na krásnem 4 místě s celkovým časem 44.17. A o dvě minuty nám utekl bronz.

            Večer byla a Harmonii kvalitní vypíječka které jsem se zúčastnil jen jako mírový pozorovatel a řidič v jedné osobě. Jak moc kvalitní to bylo by vám mohl vyprávět Mihal,který mi celou cestu na chatu krásně zpíval do ouška. A pak už jen zasloužený odpočinek v posteli s tulivou a v té době nekrvavou Pitkou.

 

Tady se můžete podívat na výsledkovou listinu

Pro moje (Mihalovy)fotky klikněte na fotku

 

Vyhledávání

Můžeš kreslit,můžeš psát,ale listy netrhat! ! !

TOPlist